shora_shahr چهارشنبه ۱ام آبان ۱۳۹۸ - Wednesday 23rd October 2019

اعضای شورای اسلامی شهر سلماس با امام جمعه شهرستان دیداركردندآبان ۱, ۱۳۹۸


عنوان
:
اعضای شورای اسلامی شهر سلماس با امام جمعه شهرستان دیدار كردند

کد خبر
:
۱۹۴

تاريخ
:

 ۷۷۴/۰۵/۰۹ 


ساعت
:
۱:۴۳:۹
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر سلماس : توحید ذاکری رئیس شورای اسلامی شهر سلماس در این دیدار ضمن ارائه گزارش عملکرد ۶ ماهه سال جاری گفت: امام جمعه پدر معنوی در هر شهرستان است که خیلی از معضلات و چالش های موجود در شهرستان را می تواند با استفاده از نصایح پدرانه خویش مرتفع سازد .

ذاکری با تاکید برعزم جدی خود و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی در خدمت رسانی صادقانه و شبانه روزی به شهروندان ، تلاش برای تحقق اهداف توسعه شهر و نیز جلب رضایتمندی حداکثری شهروندان در سال جاری را منشور خدمتی شورا و شهرداری بیان داشت.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی امام جمعه شهرستان سلماس دراین دیدار با تبریک انتخاب هئیت رئیسه جدید شورای اسلامی شهر سلماس با بیان اینکه خدمت بی منت به مردم را بالاترین عبادت است. اظهار داشت :پیشرفت و آبادانی شهرتنها با حضور و فعالیت شورا و شهرداری و بدون مشارکت شهروندان ممکن نیست .

حجت الاسلام والمسلمین موسوی افزود: اعضای شورای شهر و شهردار در ایجاد شور و نشاط اجتماعی و تامین رفاه و آسایش شهروندان مسئولیت و وظایف سنگینی دارند .  و با وجود تلاش های صورت گرفته هنوز مشکلات و کاستی های زیادی در حوزه شهری وجود دارد . Template Design:Dima Group