shora_shahr پنج شنبه ۲ام آبان ۱۳۹۸ - Thursday 24th October 2019

جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری سلماسمرداد ۲۱, ۱۳۹۸

 

جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری سلماس با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در سالن جلسات شهید سالمی فرمانداری سلماس برگزار شد.

 

به گزارش پایگااه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر سلماس: جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری سلماس با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی به همراه فرماندار، نماینده مردم سلماس ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار و همچنین جمعی از روسای ادارات شهرستان هم اکنون در سالن جلسات شهید سالمی فرمانداری شهرستان برگزار شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در این جلسه که در سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری  سلماس برگزار شد.گفت: نگاه علمی و مطالعه شده بر حوزه بازآفرینی و سکونتگاههای غیر رسمی میتواند در افق کوتاه مدت بسیاری از دغدغه های مدیریت شهری را حل کند.

پیمان آرامون افزود: در همین راستا برنامه ها باید با برآورد درست از اعتبارات و توانمندیهای شهرستان برنامه ها تبدیل به اقدامات عملی مشترک میان دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان شود.

وی ادامه داد: در این اقدام مشترک ضمن در نظر گرفتن پیوستهای فرهنگی و اجتماعی رویکرد تمامی دستگاههای اجرایی دیده شود.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود خاطر نشان ساخت:در مطالعات شهرسازی بدنبال برند سازی درپارامترهای زندگی شهری بسته به توپوگرافی و معیشت مردم در شهرهای استان هستیم و برهمین اساس برای شهرسلماس ایجاد مسیرهای دوچرخه و پیاده راه پیشنهاد می شود.

گفتنی است قبل از این جلسه سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی به همراه فرماندار، نماینده مردم سلماس رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر  و جمعی از روسای ادارات شهرستان از پروژه های عمران شهری سلماس بازدید کرد.

 

Template Design:Dima Group