حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۴ تیر , ۱۴۰۰ 16 ذو القعدة 1442 Friday, 25 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 130 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 1 تعداد دیدگاهها : 0×

برخی از مصوبات شورای اسلامی شهر سلماس در تیر و مرداد سال ۱۳۹۹

شناسه : 1848 22 آگوست 2020 - 11:03 ارسال توسط :
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر سلماس: برخی از مصوبات شورای اسلامی شهر سلماس در تیر و مرداد ماه سال ۱۳۹۹ جهت آگاهی مخاطبان و همشهریان عزیز از مصوبات و اقدامات نمایندگان خود در پارلمان محلی منتشر می گردد...
برخی از مصوبات شورای اسلامی شهر سلماس در تیر و مرداد سال ۱۳۹۹
پ
پ

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر سلماس: برخی از مصوبات شورای اسلامی شهر سلماس در تیر و مرداد ماه سال ۱۳۹۹ جهت آگاهی مخاطبان و همشهریان عزیز از مصوبات و اقدامات نمایندگان خود در پارلمان محلی منتشر می گردد…

 

 

نامه شهرداري با موضوع صدور مجوز واگذاري مغازه جنب شهرداري به شوراي فرهنگي عمومي شهرستان به مدت يكسال پيرو مصوب پنجاه و دومين و پنجاه و سومين جلسات شوراي فرهنگي عمومي شهرستان سلماس برگزاري نمايشگاه و فروشگاه دائمي عفاف و حجاب ، در جلسه مطرح و مصوب گرديد شهرداري بصورت رايگان بمدت يكسال واگذار نمايند./.

 

نامه شهرداري با موضوع پروژه تسطيح و زيرسازي و جدول گذاري خيابان هاي سطح شهر و تعمير جداول، در جلسه مطرح و حسب پيش بيني اعتبار در بودجه مصوب سال ۱۳۹۹ مصوب گرديد از طريق مناقصه عمومي بصورت دستمزدي (اماني) به پيمانكاران واجد شرايط واگذار و به انجام برسانند./.

نامه شهرداري با موضوع صدور مجوز آگهي مناقصه ساماندهي و بهسازي دره اسلام آباد از طريق مناقصه عمومي با شرايط اعلامي مشروحه و پيوستي در متن نامه به شركت هاي عمراني واجد شرايط  در جلسه مطرح و مورد موافقت و بتصويب رسيد ./.

 

نامه شهرداري با موضوع پروژه احداث پل هوايي فلزي (جاده تازه شهر و كمربندي) با عنايت به پيش بيني اعتبار لازم وظيفه عمران شهري برنامه حمل و نقل و بهبود عبور و مرور شهري طرح احداث پل هوايي فلزي در دو محل مورد موافقت و مصوب گرديد شهرداري از رديف ۶۳۰۳۰۰۰۲ تا مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۸ ريال از طريق مناقصه عمومي توسط پيمانكاران واجد شرايط را به انجام برسانند./. 

 

نامه شهرداري با موضوع ۱۴ تيرماه روز شهرداريها حسب نامه هاي پيوستي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور و دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري آذربايجان غربي به جهت قدرداني از زحمات كاركنان خدوم شهرداري به مناسبت روز شهرداري ها مصوب گرديد شهرداري مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۵ ريال به هر نفر از كاركنان شهرداري از رديف اعتباري (۵۱۰۰۵۵۱۶-۵۲۰۰۵۵۱۶-۶۹۰۲۱۲) هزينه رفاهي پرداخت نمايند./. 

 

نامه شهرداري با موضوع نرخ كرايه ناوگان حمل و نقل عمومي در سال ۱۳۹۹ به پيوست ليست مسيرهاي خدمات دهي در جلسه مطرح و با عنايت به نرخ تورم اعلامي بانك مركزي و وضعيت افزايش لوازم يدكي پر مصرف خودروها و در نظر گرفتن افزايش نرخ سوخت و نرخ سالانه ، النهايت با افزايش ۲۰ درصدي نسبت به سال ۹۸ مورد موافقت و به تصويب رسيد./.

نامه شهرداري با موضوع صورتجلسه و قرارداد واگذاري شهرداري با آقاي محسن خليل دخت كهنه شهري در خصوص واگذاري مازاد پياده رو و ملك شهرداري جهت ادغام به ملك ايشان واقع در گذر ۸ متري منشعب از خيابان قرني تقاطع خيابان شريعتي ضلع شرقي قطعه مجاز نامبرده در جلسه مطرح و با ضمائم پيوستي مورد موافقت و به تصويب رسيد./.

نامه شهرداري با موضوع صورتجلسه و قرارداد واگذاري شهرداري با آقاي اكبر پور نصير در خصوص واگذاري مازاد پياده رو و ملك شهرداري واقع در خيابان قرني تقاطع خيابان بهشتي ضلع جنوبي  قطعه مجاز نامبرده جهت ادغام به ملك ايشان در جلسه مطرح و با ضمائم پيوستي مورد موافقت و به تصويب رسيد./.

نامه شهرداري با موضوع درخواست صدور مجوز برگزاري مزايده عمومي فروش تعدادي از قطعات شهرداري به مشروح اعلام گزارش و كروكي محل ها و موقعيت هاي اعلامي و پيوستي در جلسه مطرح و مصوب گرديد شهرداري محترم جهت تامين بهاي مالي براي اجراي اولويت اول كمربندي معروف به ارتش (ضلع غربي پادگان شهيد عبدي تيپ ۲۶۴ پياده سلماس) و اولويت هاي بعدي بترتيب : پرداخت بدهي به همكاران از بابت بازنشستگي و صندوق تعاوني ، بهاي ملك خريداري شده از مخابرات سلماس و همچنين سپس پرداخت قسمتي از صورت وضعيت پيمانكاران عمراني با واگذاري مزايده عمومي حسب تقويم كارشناس رسمي دادگستري ، اقدامات لازم را جهت واگذاري بعمل آورده و نتيجه را جهت اتخاذ تصميم نهايي به اين شورا ارجاع نمايند ./.

نامه شهرداري با موضوع كربندي معروف به ارتش ( ضلع غربي پادگان شهيد عبدي تيپ ۲۶۴ پياده سلماس ) و صورتجلسه توافق و مصالحه شماره ۲۳۰۳۷ مورخه ۱۰/۱۱/۹۸ در جلسه مطرح و با عنايت به توافق نامه هاي قبلي و وصرتجلسات هماهنگي جهت مصالحه با حضور شهردار محترم و كارشناسان مربوطه شهرداري مورد بررسي نهايي قرار گرفته و النهايت با ضمائم پيوستي مورد موافقت و به تصويب رسيد./.

نامه شهرداري با موضوع درخواست تمديد قرارداد اجاره شهر نت بانك شهر براي مدت يكسال بمبلغ ۰۰۰/۳۰۰/۳۰ ريال بپيوست پيشنويس قرارداد ، و توضيحات لازم شهردار محترم كه مسئولين بانك مذكور در خصوص استفاده  از تسهيلات بانكي جهت پروژه هاي عمراني شهرداري قول هاي مساعدي ارائه نموده اند ، در جلسه مطرح و مورد موافقت و به تصويب رسيد./.

نامه شهرداري با موضوع تفكيك پلاك ثبتي ۶ فرعي از ۳۲۵۱ اصلي بخش ۱۲ سلماس (كريم اكبري حبشي و شركاء) و مدارك و مستندات مربوطه پيوستي با عنايت به ماده ۱۰۱ اصلاحي قانون شهرداريها و تبصره هاي آن و عدم تامين حق السهم شهرداري سلماس بصورت ملكي از سوي مالك محترم با تقويم كارشناس روز دادگستري و ضمائم پيوستي ، مورد موافقت و به تصويب رسيد./.

نامه شهرداري با موضوع اخذ مجوز بخشودگي اجاره بهاء يا افزايش دوره بهره برداري به ليست عناوين اعلامي در جلسه مطرح و بدين صورت مورد موافقت و مصوب گرديد شهرداري از بهره برداران در ايام فاصله گذاري اجتماعي مبارزه با كرونا حسب نامه هاي واصله از سوي هيئت محترم وزيران و اعلامنامه معاونت محترم نظارت مالي و رئيس خزانه معين استان و مدير كل محترم امور هماهنگي و اقتصادي استانداري آذربايجان غربي اقدامات لازم را بعمل آورند ./.

۱- ميدان دواب    ۳  ماه                                                                 ۲- ميدان تره بار     ۴۵ روز

۳- ميدان خشكبار و باسكول  ۴۵  روز                                         ۴- شهربازي سرپوشيده پارك چمران (سرمايه گذاري)    ۳ ماه

۵- مغازه جنب شهرداري    ۳  ماه                                                 ۶ – تابلو هاي تبليغاتي    ۲  ماه

۷- تلويزيون شهري (سرمايه گذاري)   ۲ ماه

 

نامه شهرداري با موضوع عقد قرارداد همكاري با سازمان همياري شهرداريهاي استان آذربايجان غربي واگذاري پروژه هاي عمراني مطالعاتي و خدمات شهرداري به استناد ماده ۱۹ آئين نامه مالي شهرداريها به پيوست پيش نويس قرارداد عمليات حمل و پخش آسفالت معابر سطح شهر سلماس و بندهاي آن در جلسه مطرح و مورد موافقت و به تصويب رسيد./.

نامه شهرداري در خصوص صورتجلسه كميسيون هيات عالي معاملات شهرداري سلماس به پيوست استعلام بهاي اجراي جداول بتني (يكطرفه-دوطرفه-كانيو) و بتن پلاك سطح شهر به صورت دستمزدي در جلسه مطرح و مورد موافقت و به تصويب رسيد./. 

نامه شهرداري در خصوص درخواست دهياري روستاي آغ اسماعيل مبني بر پرداخت ده درصد از درآمد عوارض ميدان دواب فروشي در جلسه مطرح و مصوب گرديد شهرداري با عنايت به وضعيت بيماري كوئيد ۱۹ و ساير موارد تعطيلي مبلغ سيصد ميليون ريال از درآمد ميدان دواببه دهياري روستاي آغ اسماعيل پرداخت نمايند ./.

 

در اين جلسه با عنايت به نامه ورودي به دفتر شوراي اسلامي شهر در خصوص درخواست اعضاي شوراي اسلامي مبني بر درج نام مقدس اسلامي شوراي اسلامي شهر در هنگام نصب بنر تبريك،تمامي مكاتبات و اطلاع رساني ها و ساير ، بطوري كه “روابط عمومي شوراي اسلامي شهر و شهرداري سلماس” درج گردد ، مورد موافقت و بتصويب رسيد ./.

 

نامه شهرداري با موضوع هزينه كفن و دفن اموات ناشي از بيماري مسري كرونا در جلسه مطرح و و به جهت ارائه خدمات انسان دوستانه و تسلي خاطر بازماندگان و تسكين خانواده هاي متوفيان ، مصوب گرديد شهرداري محترم نسبت به انجام خدمات كفن و دفن متوفيان ناشي از عوارض اين بيماري بصورت رايگان اقدام نمايند ./.

نامه مثبوت در دفتر اين شورا رياست محترم كميسيون فرهنگي و اجتماعي شوراي اسلامي شهر سلماس در خصوص پيشنهاد مساعدت مالي به انجمن مردم نهاد مسيرآرامش جوانان سلماس كه در ميدان توحيد سلماس اقدام به توزيع رايگان بروشور هاي آگاه سازي بهداشتي و ماسك مينمايند ، بمبلغ ده ميليون ريال در جلسه مطرح و با در نظر گرفتن اهميت سلامت و بهداشت شهروندان ، در جلسه مطرح و مصوب گرديد شهرداري محترم از رديف هاي اعتباري خود نسبت به پرداخت اقدام نمايند ./.

نامه شهرداري بپيوست يك نسخه از صورتجلسه كميسيون هيات عالي معاملات متوسط شهرداري سلماس در خصوص استعلام بهاء خريد كفپوش بتني(بتن پلاك) ، در جلسه مطرح و با ضمايم پيوستي اعلامي مورد موافقت و به تصويب رسيد./.

نامه شهرداري بپيوست يك نسخه از صورتجلسه كميسيون هيات عالي معاملات متوسط شهرداري سلماس در خصوص استعلام بهاء خريد سنگ جدول و آبرو در جلسه مطرح و با ضمايم پيوستي اعلامي مورد موافقت و به تصويب رسيد ./.

نامه شهرداري با موضوع صورتجلسه و قرارداد واگذاري شهرداري مورخه ۲۸/۴/۹۹ وراث علي بابا احسان دوست ، در خصوص واگذاري مازاد تفكيك ملك شهرداري (محل دربند) جهت ادغام به ملك وراث علي بابا احسان دوست واقع در گذر ۶  متري منشعب از خيابان مدني تقاطع خيابان رضايي ضلع شمالي قطعه مجاز نامبرده ، در جلسه مطرح و با ضمايم پيوستي مورد موافقت و به تصويب رسيد./.

نامه شهرداري در خصوص صورتجلسه و قرارداد واگذاري ملك شهرداري (كوچه اولياء) جهت ادغام به ملك خانم مهديه حسين پور زاويه جكي واقع در خيابان قدس تقاطع خيابان قرني كوچه بن بست اولياء ضلع جنوبي قطعه مجاز نامبرده ، در جلسه مطرح و با ضمايم پيوستي مورد موافقت و به تصويب رسيد./.

نامه شهرداري با موضوع عقد قرارداد همكاري با شهرداري فيرورق در خصوص خريد مصالح دانه بندي مورد نياز كارخانه آسفالت شهرداري ، در جلسه مطرح و با عنايت به توضيحات حضوري شهردار محترم و توجها به عدم نهايي شدن توافقات با (سازمان همياري شهرداري هاي استان) و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهر و شهرداري و مقرون به صرفه بودن و تسريع و عدم ايجاد تعهدات مالي و حقوقي براي شهرداري سلماس و نيز با عنايت به ماده ۱۹ آيين نامه مالي شهرداريها مورد موافقت واقع و مصوب گرديد شهرداري ضمن انجام اقدامات لازم نسخه اي از قرارداد امضاء شده بين طرفين را به اين شورا ارسال نمايند./.

 

نامه شهرداري در خصوص كميسيون هيات عالي معاملات متوسط شهرداري سلماس استعلام بهاء آسفالت تراشي با اكيپ اجرايي آسفالت معابر و آسفالت كوچه هاي سطح شهر بصورت دستمزدي در جلسه مطرح و با عنايت به توضيحات حضوري شهردار محترم و توجهاً به عدم نهايي شدن توافقات از جانب طرف قرارداد مصوبات قبلي (سازمان همياري شهرداري هاي استان) و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهر و شهرداري و مقرون به صرفه بودن و تسريع امور و عدم ايجاد تعهدات مالي و حقوقي براي شهرداري سلماس مورد موافقت و به تصويب رسيد./.

 

نامه شهرداري سلماس بپيوست يك نسخه از قرارداد انجام خدمات آزمايشگاه مستقر در كارگاه و كنترل موردي پروژه هاي عمراني شهرداري سلماس با شركت مهندسين مشاور آزمايشگاه فني و مكانيك فني خاك آذربايجان غربي بصورت مقيم در جلسه مطرح و مورد موافقت و مصوب گرديدتا شهرداري ضمن اقدام ، نسخه اي از قرارداد امضاء شده بين طرفين را به اين شورا ارسال نمايند./.

 

نامه شهرداري با موضوع ” تهيه گوشت جهت كاركنان شهرداري به مناسبت عيد سعيد قربان ” در جلسه مطرح و مصوب گرديد شهرداري محترم براي كليه كاركنان شهرداري اعم از رسمي ، پيماني ، شركتي ، قراردادي و كارگري و كارمندي ، هر كدام دو كيلو گوشت از محل رديف اعتباري ۵۱۰۰۵۵۱۶ وظيفه خدمات اداري ، ۵۲۰۰۵۵۱۶ وظيفه خدمات شهري و ۶۹۰۱۲۱۲ وظيفه خدمات عمراني تهيه و در اختيار كاركنان محترم قرار دهند./.

نامه شهرداري با موضوع ” واگذاري به اجاره محل پيست اسكيت و ساير ” در جلسه شورا مطرح و به استناد ماده ۱۳ آئين نامه مالي شهرداري ها مصوب گرديد شهرداري طبق قيمت گذاري كارشناس رسمي دادگستري از طريق انتشار آگهي مزايده عمومي اقدام و نتيجه را به اين شورا اعلام نمايند./.

نامه شهرداري در خصوص صورتجلسه كميسيون هيات عالي معاملات شهرداري سلماس با موضوع استعلام بهاء حمل مصالح از شهرداري فيرورق در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع و بتصويب رسيد ./.

نامه شهرداري با موضوع “تجديد سند اجاره و پرداخت اجاره بهاء” منظم به تصوير نامه شماره ۱۰۵۹۰۰۰/۹۸ مورخه ۲۶/۱۰/۹۸ اداره محترم اوقاف و امور خيريه به انظمام قبوض و ساير مدارك در خصوص پرداخت اجاره بهاي عرصه كارخانه آسفالت روستاي ميناس و زمين خريداري شده از آقاي اسد بهاري ، بر اساس قرارداد مورخه ۵/۵/۹۵ جمعا بمبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۲۰ ريال بمدت ۶۰ ماه از تاريخ ۱/۱/۹۶ لغايت ۱/۱/۱۴۰۱ در جلسه اين شورا مطرح و مورد موافقت واقع و بتصويب رسيد ./.

 

نامه شهرداري با موضوع كميسيون هيات عالي معاملات شهرداري سلماس در خصوص استعلام بهاء عمليا آسفالت رويه معابر سطح شهر بدون مصالح بصورت دستمزدي در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع و بتصويب رسيد ./.

در اين جلسه ، در اجراي ماده ۱۸ قانون  تشكيلات وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخابات شهرداران مصوب ۱/۳/۷۵ و اصلاحات بعدي آن  مبني بر  انتخاب هيات رئيسه شوراي اسلامي شهر سلماس ، كه با حضور جناب آقاي علي اكبر عسكري فرماندار محترم شهرستان سلماس و اعضاي شوراي اسلامي ،  كه طي دعوتنامه شماره ۱۵/۵۹۳/ش مورخه ۲۶/۵/۹۹ به عمل آمده بود. جلسه شورا برگزار و بشرح ذيل انتخابات هيات رئيسه شوراي اسلامي شهر سلماس به مدت يكسال  انتخاب گرديد ./ 

۱- آقاي عبدالله مطلبي قره قشلاقي  با ۷  راي به عنوان رئيس شورا انتخاب گرديد.

۲- آقاي  سليمان خاني سلطان احمدي  با ۷  راي به عنوان نائب رئيس شورا انتخاب گرديد.

۳- آقاي سيد نقي رسولي صدقياني با ۷ راي به عنوان منشي انتخاب گرديدند./

 

نامه شهرداري در خصوص صورتجلسه و قرارداد واگذاري مازاد تفكيك ملك شهرداري جهت ادغام به ملك آقاي خانلار سلاطين واقع در امتداد گذر ۱۲ متري مشهور يه طبيعت منشعب از خيابان پاسداران تقاطع خيابان راهنمايي در جلسه شورا مطرح و با ضمائم پيوستي بتصويب رسيد ./.

نامه شهرداري با موضوع پلاك ثبتي ۲۰ اصلي بخش ۱۳ سلماس ( وراث چراغعلي فخر آذر به نمايندگي خانم صديقه رحيمي بخشكندي ) به ضميمه كليه مدارك و مستندات و عنايتاً به تبصره هاي ذيل ماده ۱۰۱ اصلاحي قانون شهرداريها ، با توجه به عدم تامين حق السهم شهرداري سلماس بصورت ملكي از سوي مالك محترم ناشي از مجاز نمودن ملك ، در جلسه مطرح و مورد موافقت و بتصويب رسيد ./.

نامه شهرداري در خصوص صورتجلسه و قرارداد واگذاري مازاد پياده رو ملك شهرداري جهت ادغام به ملك آقاي ميرزين العابدين سيد اكبري واقع در خيابان دستجردي جنوبي پايين تر از خيابان تختي ضلع شرقي قطعه مجاز نامبرده به انضمام ضمائم پيوستي ، در جلسه مطرح و بتصويب رسيد ./.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.