حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ مهر , ۱۴۰۲ 13 ربيع أول 1445 Wednesday, 27 September , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 398 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 1 تعداد دیدگاهها : 0×

برخی از مصوبات دوره ششم شورای اسلامی شهر سلماس در بهمن و اسفند ماه سال ۱۴۰۰

شناسه : 2560 23 ژوئن 2022 - 7:20 ارسال توسط :
برخی از مصوبات دوره ششم شورای اسلامی شهر سلماس در بهمن و اسفند ماه سال 1400
برخی از مصوبات دوره ششم شورای اسلامی شهر سلماس در بهمن و اسفند ماه سال ۱۴۰۰
پ
پ

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر سلماس: برخی از مصوبات دوره ششم شورای اسلامی شهر سلماس در بهمن و اسفند ماه سال ۱۴۰۰جهت آگاهی مخاطبان و همشهریان عزیز از مصوبات و اقدامات نمایندگان خود در پارلمان محلی منتشر می گردد.

 

نامه شهرداری سلماس با موضوع درخواست صدور مجوز برگزاری مزایده عمومی فروش تعدادی از قطعات شهرداری در جلسه مطرح و با عنایت به توضیحات اعلامی شهرداری طی نامه شهرداری سلماس در خصوص موارد هزینه کرد محل فروش قطعات، مصوب گردید شهرداری در خصوص فروش کلیه قطعات اعلامی به جز قطعه اعلامی طبق بند ۱۴ ،از طریق برگزاری مزایده عمومی اقدام نمایند.

نامه شهرداری سلماس به پیوست یک نسخه از تصویر پیش نویس قرارداد انجام خدمات مشاوره مالیاتی فی مابین شهرداری سلماس با دو نفر از نامبردگان در خصوص استرداد ارزش افزوده پیمانکاران و اشخاص برای سال های ۹۸ و ۹۹ از اداره امور مالیاتی، در جلسه مطرح و مصوب گردید شهرداری نسبت به عقد قرارداد با نامبردگان اقدام و مبلغ حق الزحمه را پس از استرداد مبالغ ارزش افزوده پیمانکاران و اشخاص برای سال های مذکور پرداخت نمایند.

نامه شهرداری سلماس در خصوص معرفی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر جهت شرکت در انتخابات مجمع عمومی فوق العاده و عضویت در هیئت مدیره سازمان منطقه ویژه اقتصادی در جلسه مطرح و  وحضور آقای امیر جعفرزاده در موارد درخواستی شهرداری مورد موافقت و بتصویب رسید.

نامه شهرداری سلماس موضوع عقد قرارداد اجاره محل (عرصه) ۶ دکل مخابراتی شرکت مخابرات منطقه آذربایجان غربی در سطح شهر سلماس در جلسه مطرح و جهت خدمات رسانی به همشهریان محترم با تمامی ضمایم پیوستی مورد موافقت و به تصویب رسید.

نامه شهرداری سلماس با موضوع صورتجلسه توافق و مصالحه مورخه ۱۳/۱۰/۱۴۰۰ شهروند گرامی در خصوص مصالحه ملك ايشان واقع در گذر ۱۲ متري منشعب از خيابان پاسداران تقاطع بهشتي ، تعريض مسير گذر از ضلع غربي ملك نامبرده به انضمام ضمائم پوستي در جلسه مطرح و موارد موافقت واقع و بتصويب رسيد .

 

نامه شهرداری سلماس با موضوع صورتجلسه و قرارداد واگذاري مورخه ۲۵/۱۰/۱۴۰۰ شهروند محترم در خصوص واگذاري مازاد پیاده رو ملک شهرداری ادغام شده در ملک ایشان واقع در گذر ۶ متری بن بست منشعب از خیابان راهنمایی تقاطع خیابان آیت، به انضمام ضمائم پوستي در جلسه مطرح و موارد موافقت واقع و بتصويب رسيد .

 

نامه شهرداری سلماس با موضوع صورتجلسه و قرارداد واگذاري مورخه ۲۵/۱۰/۱۴۰۰ شهروند محترم در خصوص واگذاري مازاد تفکیک ملك شهرداري جهت ادغام در ملك ايشان واقع در بلوار شهيد طالعي تقاطع گذر ۱۲ متري ( معروف به ديلمقان ) ، به انضمام ضمائم پوستي در جلسه مطرح و موارد موافقت واقع و بتصويب رسيد .

 

نامه شهرداری سلماس با موضوع صورتجلسه و قرارداد واگذاري مورخه ۲۵/۱۰/۱۴۰۰ شهروند محترم در خصوص واگذاري مازاد پياده رو ملك شهرداري جهت ادغام در ملك ايشان واقع در گذر ۸ متري منشعب از خيابان اشرفي اصفحاني تقاطع خيابان محمد باقر صدر ، به انضمام ضمائم پوستي در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع و بتصويب رسيد .

 

نامه شهرداری سلماس در خصوص جبران خسارت وارده به خودرو هاي تعدادي از شهروندان كه در جريان قير پاشي و آسفالت كشي خيابان طالقاني تقاطع عشاير دچار آتش سوزي شده اند ، به انضمام ضمائم پيوستي در جلسه مطرح و با عنايت به موارد اعلامي در متن نامه النهايت موضوع مورد موافقت واقع و بتصويب رسيد ./.

 

نامه شهرداري سلماس در خصوص بند يك مصوبات جلسه قرارگاه كاروان راهيان نور به منظور پشتيباني و تامين هزينه هاي ترابري و تو راهي جهت اعزام هر چه بهتر كاروانهاي راهيان نور و پرداخت سهم شهرداري و شوراي اسلامي شهر ، در جلسه مطرح و با ضمائم پيوستي مورد موافقت واقع و بتصويب رسيد .

 

 

نامه شهرداري سلماس در خصوص پرداخت هزينه جوايز مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان شهرستان در جلسه مطرح و با ضمائم پيوستي مورد موافقت واقع و بتصويب رسيد .

 

نامه شهرداری سلماس در خصوص مساعدت مالی به تیم ورزشی جانبازان و معلولین سلماس جهت شرکت در مسابقات دسته یک کشور به عنوان نماینده استان آذربایجان غربی در جلسه مطرح، مورد موافقت و به تصویب رسید.

 

نامه شهرداری سلماس در خصوص مساعدت مالی به شهروند محترم جهت تامین رهن خانه از ردیف اعتباری  فرم مصارف به تفکیک فصول اقتصادی-هزینه ای (ساماندهی و کمک به اقشار آسیب پذیر) در جلسه مطرح، مورد موافقت و به تصویب رسید.

 

نامه شهرداری سلماس در ارتباط با پرداخت مبلغی به عنوان ترمیم عیدی در وجه همکاران کارگر در جلسه مطرح و مصوب گردید شهرداری محترم مبلغ عیدی که دوبرابر حقوق میباشد محاسبه و مبلغ تعیین شده از سوی هیئت محترم وزیران را از آن کسر مابقی مابه التفاوت (علاوه بر مبلغ تعیین شده از سوی هئیت دولت) از محل بودجه رفاهی پرداخت نماید.

 

نامه شهرداري سلماس در خصوص اخذ مجوز برگزاري مزايده عمومي وصول عوارض وروديه ميدان تره بار از طريق انتشار آگهي مزايده عمومي با قيمت پايه كارشناس رسمي دادگستري به مدت يكسال طبق شرايط اعلامي مشروح نامه ، در جلسه مطرح و با ضمايم پيوستي مورد موافقت واقع و بتصويب رسيد ./.

 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.